Sponsorlu Bağlantılar

Haber ve Ulaşılabilirlik

Haber ve Ulaşılabilirlik

Haberay üzerinden ekonomi, bilim, yaşam, spor ve borsa konusunda bilgi alabilecek, ziyaret ettiğiniz illere göre hava durumlarını öğrenebileceksiniz. Eşsiz bilgi birikimi olan sistem yöneticileri, ziyaretçilerinin en doğru ve sağlıklı hizmetleri alması için sürekli gelişime açıktır.

Geliştirilmiş Haber Sistemi

Haber almak ve doğruya ulaşmak herkesin hakkıdır. Bunun bilincinde olan Haberay, özel röportajlar, çarpıcı ve ilginç haberler, ilanlar ve şehir rehberleri gibi konulara da ağırlık vermektedir.

Haberler bölümünün yanında sinemadan ve trafikten bile bilgi alabileceğiniz özel sistem, borsa ve ekonomi konusunda da en verimli şekilde etkileşime geçmektedir. Sitede dilediğiniz eski haberleri arşivden bulabilir ya da arama butonuyla arayabilirsiniz.

Anında Öğrenin

Son dakika haberlerini anında öğrenebileceğiniz, kimse okumadan sizler bilgi sahibi olabileceğiniz bir haber sitesidir. Özel teknoloji yazıları, gazetelerin günlük manşetleri, foto ve video galerilerle zenginleştirilmiş içerik, ziyaretçi deneyimini en üste taşıma için özel olarak güncelleniyor.

Son dakika haberler ve paylaşımlar yine site üzerinden yapılıyor. Reklam ve bilgi aktarımı için siteyle iletişime geçebilir, üye olarak sizler de parçası olabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı