Sponsorlu Bağlantılar

Haber Sitesi

Haber Sitesi

Haber sitelerinde insanlara farklı konularda bilgiler verilmektedir. Güncel bilgi paylaşımı sayesinde insanlar doğru bilgilere ulaşabilir. Blog yazmak ve para kazanabilmek için neler yapabileceklerini araştıranlar, konu başlıkları sayesinde istedikleri bilgilere ulaşabiliyor. İnternet gazeteciliği hizmetlerinde nelere dikkat edilir, içerik yönetimi ve web tasarımı ile ilgili alabileceğiniz hizmet türleri gösteriliyor.

Ürün Pazarlama

Dijital pazarlama günümüzde, kurumsal firmaların ve bireysel pazarlama yapmak isteyen kişilerin önem verdiği ve üzerinde durduğu bir konudur. Pazarlama ve satış ilişkileri hakkında hazırlanan makaleler ile internet üzerinden yapılacak pazarlama işlemlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiği hususunda bilgi veriliyor. Pazarlama için ihtiyaç duyulan platformların hazırlanması ve etkili çözümlerin oluşturulması için her türlü desteği sunuyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı