Gündem

Gümbür gümbür geliyor

Son dönemde güzellik kozmetik sektöründe altına imzasını attığı başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren Neslim Güngen, İstanbul’da 2 ve İzmit’te 1 bayi açılışlarıyla franchise bayi sayısını 17’ye çıkardı.

Bir hafta sonuna 3 açılış sığdıran ve Ataşehir, Başakşehir, İzmit’te bayilerini açan Güngen “Yıllardır gece gündüz demeden çalışıyorum. Bugün geldiğim nokta çok çalışmanın ürünüdür. Bana inanıp benimle yürüyen, ismim ile kendisine yer açan herkes için bundan sonra daha da çok çalışacağım. Neslim Güngen markasını hep birlikte en ileriye taşıyacağız. Sektöre kazandırdığım yeniliklerin de ardı kesilmeyecek; striort ve lipoescultura ile yakaladığımız başarılı çıkışı devam ettireceğiz, çok yakında adımız yine yeniliklerle, ilklerle anılacak” diyerek sözlerine devam etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Açılışlara yoğun ilgi vardı…

Pandemi nedeniyle hijyen ve mesafe kurallarına uyularak yapılan açılışlara yoğun ilgi vardı. Açılış günlerine katılanlar hizmetler hakkında bilgi aldı ve açılış için hazırlanan özel fiyatlarla hizmet satın almak için adeta birbiri ile yarıştı. Neslim Güngen açılışlara katılım ile ilgili “Çok mutluyum, doğru işler yapıyor olmak ve bunların kadınlar tarafından görülmesi, takdir edilmek çok güzel bir duygu. Bu mutluluklarla daha çok projelere imza atacağım, daha çok yenilikleri güzellik-kozmetik sektörüne kazandıracağım. Kadınlarımızın göstermiş olduğu ilgi bana şevk veriyor.” sözleriyle düşüncelerini, duygularını ifade etti.

NESLİM GÜNGEN: Şubelerimle ve franchise bayilerimle ulaşmadığım kadın kalmayacak

“20 yıldır bu sektörde emek veren bir kadınım ve bu günlerde bu 20 yıllık çalışmanın karşılığını geldiğim nokta ile taçlandırıyorum. Türkiye’nin hatta özellikle Avrupa’da açılacak bayilerimiz ile ulaşamadığım kadın kalmayacağı için çok mutluyum ve bu mutluluk daha çok çalışıp, hizmet verdiğim güzellik kozmetik sektöründeki yenilikleri bulup Türkiye’ye getirmem için beni teşvik ediyor”

Güzellik ve kozmetik sektöründe 20 yıllık emeğin sonucu olarak Neslim Güngen markası ile şu anda 17 franchise bayiye ulaşan Neslim Güngen, kendine ait 3 güzellik merkezi birlikte 20 ayrı noktada kadınları güzelleştirmek, kendilerini daha iyi hissetmeleri için ekibiyle birlikte hizmet veriyor. Güzellik denince akla gelen geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile işlerinde uzmanlaşmış kadrosuyla koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet verdiklerini dile getiren Neslim Güngen, “Markamla sadece franchise bayi açmıyoruz, insanların iş sahibi, meslek sahibi olmasına da vesile oluyoruz” dedi.  2020 yıl sonu hedefini yakalamak için çok çalıştıklarını, ekibiyle birlikte soluksuz çalıştıklarını söyleyen Neslim Güngen, 2021 yılında Avrupa’ya açılma hedefinin ilk adımı olarak Almanya Münih franchise bayiliğinin imzalarının atıldığını, 2021’in ilk aylarında Almanya’da da hizmet vereceklerini söyledi.

Florya, Bağdat Caddesi ve Eylül ayında Nişantaşı’nda açılacak şubeleri, İzmir, Ankara’da 4 (Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Çankaya), İstanbul’da 3 (Başakşehir, Beylikdüzü, Ataşehir), Antalya’da 2, İzmit, Gebze, Konya, Bursa, Eskişehir, Diyarbakır, Kayseri ve Samsun’da franchise bayileri bulunmaktadır.

Neslim Güngen şube ve bayilerinde şu anda 250 kişi çalışıyor

“Kadın istihdamına, meslek edinmesine ve kendi ayakları üzerinde durması çok önemli. Toplum eğer kadın çalışırsa güçlenir. İllaki merkezinizin olması gerekmiyor, öncelikle meslek edinmek için sertifika programlarına katılabilir, güzellik uzmanlığı ile işe başlayabilirsiniz. Kaş yaparak başladığım güzellik uzmanlığında geldiğim noktaya çok çalışarak ulaştım, kadınlarımın pes etmesini asla istemiyorum. Çalıştıkları takdirde karşılığını alacaklarını biliyorum, çünkü bizzat yaşayarak geldim bu günlere…”

Sadece bayilik franchise vermiyor, Cosmones Medikal ile yurtiçinde ve yurtdışında güzellik merkezi, doktor kliniklerinden oluşan 650 noktaya ürün ve cihaz satışı gerçekleştirip, anahtar teslimi güzellik merkezleri kuruyor…

·       Anahtar teslimi güzellik merkezleri,

·       Kendi markasıyla İSO belgeli, FDA onaylı, kozmetik CE belgesiyle 20 cihazın Tüm Türkiye’ye satışını ve dünyaya ihracatını,

·       Dünyanın önde gelen, en büyük firmalarından Brezilya menşeili Bothanica Mineral firmasının da Türkiye, Avrupa ve 17 ülkeye daha distribütörlüğünü yapmaktadır.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı