Sponsorlu Bağlantılar

Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyüsü, giden bir sevgilinin, eşin veya dostun geri getirilmesini haklı nedenler çerçevesinde gerçekleştirilmesi amacıyla başvurulan büyü türüdür. Kısa sürede etki edebilmesi ve uzunca süre bu etkilerinin devam edebilmesi nedeniyle çokça tercih edildiği görülmektedir.

Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyülerinin yapılışında, uygulanacak olan yöntemler, belirli zaman aralıklarında okunacak dualar ve geri getirilmesi istenen eşyaların kullanılması yardımıyla desteklenerek etkilerinin artması hedeflenir. Doğru şekilde uygulanması gereken birçok işlemin düzgün şekilde yapılması ise büyünün olumlu şekilde sonuçlanmasına yetmeyebilir. Kısa sürede sonuca ulaşılmasının zor olması nedeniyle sabredilmesi ve olumlu düşüncelerle desteklenmesi gerekmektedir.

Geri Getirme Büyülerinin Etkileri Nelerdir?

Geri Getirme Büyüsü, yapılması ile birlikte büyünün etkisi altına girecek kişi üzerinde bazı etkilerde bulunabilir. Özellikle, sizinle ilgili hatıralarının canlanmaya başlaması ve bu hatıraları rüyalarında da görmeye başlaması en önemli etkilerindendir. Onun sizi görmesinin yanı sıra siz de onu rüyalarınızda görebilirsiniz. Bu büyünün etkilerini göstermesindeki bir diğer aşama ise sesinizin güçlü bir şekilde onun tarafından duyulmaya başlamasıdır. Bunun yanı sıra kalabalığın içinde sizin karşıdan geldiğinize veya onun önünde yürüdüğünüze dair bazı güçlü hislere kapılabilir. Bu düşüncelerin zaman içerisinde dayanılamayacak seviyeye ulaşması ile de geri dönme isteği ortaya çıkacaktır.

Geri Getirme Büyülerinin Belirtileri Nelerdir?

Geri Getirme Büyüleri yapılmasından sonra, bazı belirtilerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu belirtilerin en belirgin olanları büyü yapmış kişiye karşı olan hislerde yaşanan artış ve ona geri dönme isteğinin oluşmasıdır. Bu büyünün belirtileri aslında kolayca fark edilebilse de büyünün etkisi altında kişi tarafından bunun gerçekleşmesi zordur. Etrafındaki kişiler tarafından da uyarılmasına rağmen bunları kabul etmeyecektir.

Geri Getirme Büyüleri Bozulabilir Mi?

Geri Getirme Büyüleri de diğer büyüler gibi bir bozma yöntemine sahiptir. Bu yöntem zorlu işlemlerin yapılmasını gerektirdiği için mutlaka bir uzman tarafından yapılmalıdır. Bunun için de işinin ehli ve güvenilir bir medyumun yardımının alınması istenmektedir. Bu medyumlar, sahip oldukları yetenekler doğrultusunda birçok farklı uygulama ile büyüleri bozabilirler. Bu uygulamalar ise kendilerine özel olup başkalarıyla paylaşılmaz. Bu nedenle çevreden işitilen veya internet ortamında karşılaşılan büyü bozma yöntemleri ile ilgili bilgilere güvenilmemelidir. Bilinçsizce yapılacak olan büyü bozma işlemleri sonuç vermemekle beraber bazı sorunların oluşmasına da neden olabilir.

Geri Getirme Büyüsü ile birlikte başta Papaz Büyüsü olmak üzere tüm büyü türleri hakkında merak ettiklerinize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı