Gündem

Gerçek Medyumlar

Platformumuzda yer alan medyumlarımdan isteklerinizin yanı sıra sitemizden konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için vefk, büyü nasıl bozulur,dolandırıcı medyumlar nasıl ayırt edilir? gibi başlıklara göz atabilirsiniz.

Kelime anlamı aracı olan, kendi kendine ya da başkalarının etkisiyle trans haline girerek ruhlardan haber alınmasını sağlayan veya görünen alemin dışındaki alemlerle bağlantı kuran gerçek medyumlar Türkiye’nin en özgün Gerçek Medyumlar-Gerçek Hocalar sitesinde sizler için hizmet vermeye başlamıştır.

Bünyesinde birden fazla medyum bulunduran platformumuzda sahtekarlara yer verilmeyip medyum ali gibi en doğru, en güvenilir medyumlar hizmet vermektedir. Böylelikle internet sektörüne de girmiş olan yalancı ve dolandırıcı medyumlar ayırt edilerek hem bu durumdan mağdur olan insanların önüne geçilmesi hem de medyumlara duyulan güvenin artması sağlanacaktır.

Medyumlarımızla görüşmeniz neticesinde olumlu ya da olumsuz olan yorumlarınız kurumumuzla yetkili kişiler tarafından incelenerek içerisinde küfür olmayan yorumlar objektif bir şekilde sitemizde yer alacaktır.
Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ederek medyumlarımız hakkında yorumları okuyabilir, medyumlarımızla e-posta yoluyla ya da telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı