Sponsorlu Bağlantılar

Gece Açık Veteriner

Gece Açık Veteriner

Beklenmedik bir zamanda ortaya çıkan sağlık problemlerine hemen müdahale gerekiyorsa ilk akla gelen hastanelerin acil servislerine gitmek olur. Hayvan dostlarımız için böyle bir imkan yoktur ama İstanbul veteriner kliniği olarak görev yapan Yani tepe Veteriner Kliniğinden benzer hizmetler alınabilir. Kliniğin 7/24 açık olması, gecenin geç vakitlerinde ve pazar günlerinde bile müdahale gerektiren sağlık problemlerine çözüm sunar.

Danışmanlık Hizmeti Alınabilir.

Pet beslenme danışmanlığı adı ile açılan bölümde veteriner hekimlerden evcil hayvanların beslenmesiyle ilgili bilgiler ve diyet listeleri alınabilir. Ayrıca Ümraniye veteriner kliniği olarak da bilinen kliniğin web sitesinde hayvan dostlarımızla ilgili online soruların sorulabileceği bir bölüm hazırlanmıştır. Buradan yazılı olarak sorulan sorulara 1-2 gün içinde cevap verilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı