Sponsorlu Bağlantılar

Franchising Nedir ?

Franchising Nedir ?

Oldukça avantajlı bir yatırım modeli olan franchise Sait Döner bünyesinde bayilik almak isteyenlere fırsatlar sunan bir sistemdir. Halkın bakış açısından, franchising işletmeler  diğer markalı iş zincirleri gibi görünse de, çok farklıdırlar. Bu sistemde, marka sahibi, bizzat  tüketicilere ürün ve hizmetlerini günlük olarak sunan lokasyonları yönetmez ve işletmez. Tüketiciye hizmet etmek, franchising alanın rolü ve sorumluluğudur. Ana firma yerel potansiyeli kendi yönetmez yerel potansiyel hakkında en iyi bilgiye sahip olan bayisine güvenir ve yönetmesini bekler. Böylelikle sistem içindeki her bir aktör kendi uzmanlık alanında çalışır ve daha profesyonel bir iş ortaya çıkar

Sait Döner Franchising Nedir?

Bilinen isim alma ve iş yapma hakkı modeli olan model sistemini benimsemiş , kendi eşsiz dönerini satmak isteyenlere bayilik veren bir sistemdir. Bu sisteme dahil olan bayiliklere Sait Döner kendi mimari konseptini entegre ederek kendi hazır döner tesislerinde işlediği ürünler teslim ederek satılmasını hedeflemektedir. Bayiliklerin her birinin potansiyel hedefleri farklılık gösterebilir. Bölgeden bölgeye değişen bu hedefler bayilikler için önem arz etmektedir. Başarıyı alışkanlık haline getiren Sait Döner yeni başarılarını bayilikleri aracılığı ile sağlamaktadır. Bayilik almak için web sitesindeki başvuru formunu doldurabilir, sosyal medya hesaplarını takip ederek gözlemleyebilir veya  0212 323 16 86 hattı arayarak 7/24 kesintisiz bilgi alabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı