Sponsorlu Bağlantılar

Eyüp Sabri Göncü

Eyüp Sabri Göncü

Uludağ üniversitesini başarı ile bitirerek tekstil mühendisliği alanında mezun olan eyüp sabri göncü 1978 Şanlıurfa doğumludur. Üniversite hayatına başlangıç yapana kadar Şanlıurfa’da yaşayan ve Dollvet Yönetim Kurulu başkanı olması dikkat çekmektedir.

Sürekli basında yer alan eyüp sabri göncü kimdir sorusuna en iyi cevap yapılan araştırmalarda kulüp çalışmaları ile bilindiği ve ilk kulüp çalışmasını üniversite yıllarında başlatarak ve yine farklı guruplar adı altında bulunan kulüpleri bir çatı altında toplamayı başarması ve bu başarı hikayesinin devam etmesi olarak tanınmaktadır.

Başarı Hikayesi

Dollvet Yönetim Kurulu Başkanı Göncü başarı hikayesini üniversite yıllarında öğrenci konseyi başkanlığı ve basın yayın organlarında üniversite ve öğrencileri temsil etmesi ile başlamış daha sonraları hikayesine artı değerler katarak bugüne kadar emin adımlarla basamakları çıkmıştır.

Yerel basında köşe yazarlığı,” ekose” isimli bir dergi çıkarması bu yolculukta yaptığı işlerdendir. Mezuniyet sonrası Amerika’da aldığı özel dil eğitimi başarı hikayesinde önemli rol aldı. Dollvet Şirketinin kurucusu olan Göncü tesktil, inşaat ve aşı üzerine kurduğu şirketi ile ülke ekonomisine katkı sunarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı