Sponsorlu Bağlantılar

Eşyalarınız Zarar Görmeden Taşınsın

Eşyalarınız Zarar Görmeden Taşınsın

Çok katlı binaların artmasıyla taşıma işine büyük kolaylık sağlayan asansör kullanımını yeni araçlarla yapan firma personelleri eşyaları sorunsuz şekilde taşıyorlar. Konya evden eve nakliyat hizmetlerinin tamamını bu şekilde yaparak süreyi kısaltan firmada bu durum ücretin az da olsa artmasına neden oluyor. Taşıma sırasında eşyaların paketleme ve ambalajlama yapıldığı firmada yetkililer, fiyatlar konusunda merak edenlere web adresinde hesaplama motoru imkanı sunuyorlar.

Sigortalı Taşımacılık

Titizlik isteyen Konya asansörlü taşıma işinde riski en aza indirmek için sigortalama yapan firma yetkilileri olası sorunlarda gerekli işlemleri kendileri yapıyorlar. Sigorta poliçesinin müşterilerle paylaşıldığı Konya evden eve taşıma işlemleriyle güven veren firma, sertifikalı firmalarla anlaşmalı çalışıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı