Sponsorlu Bağlantılar

Estetik Uygulamalar Yaşam Kalitenizi Yükseltir

Estetik Uygulamalar Yaşam Kalitenizi Yükseltir

Erkekler açısından büyük sorunlardan biri olan penis boyutu ya da şekil bozukluğu, basit uygulamalar sayesinde sorun olmaktan çıkabilen sorunlardır. Ancak penis büyütme ve benzeri konularda çok sık ilaç ve benzeri yöntemler kullanılarak gelişme elde edileceğini vad eden reklamlarla karşılaşılır. Tıbbi müdahaleler olmadan böyle bir olasılık bulunmadığı gibi, penis büyütme ameliyatı sayesinde, hızlı ve kesin sonuçlar elde edilebilir.

Estetik uygulamalar arasında yüz germe İzmir ilinde büyük talep gören bir operasyon. Yüz kırışıklıkları ve yaşlanmanın etkilerinin giderildiği kolay bir estetik operasyon. Aynı şekilde karın germe İzmir bölgesinde yüksek talebin olduğu bir diğer uygulamadır. Sonuçları kalıcı olan bu uygulamada, aşırı kilo alınmaması halinde başarılı sonuçlar elde ediliyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı