Sponsorlu Bağlantılar

Erotik Shop

Erotik Shop

Seks, insan varoluşunun temelidir. Sırf seks yaptığımız için büyümeye, gelişmeye ve kendimizi gezegende sürdürmeye devam ediyoruz. Dünyadaki tüm dinler, cinsiyet olmadan gerçekleşemeyecek olan üremeye önem vermişlerdir. Bu nedenle Doğa Ana bize bunu yapmamızı sağlayacak hormonları ve organları verdi, böylece dinozorlar gibi yaşamaya devam edelim ve yok olmayalım. Aslında, bunu oldukça iyi çözdük, bu yüzden gezegeni çok fazla doldurduk.

Elbette, yaptığımız hızda yeniden üretmemize gerek yok, peki ya dürtülerimiz? Onları durduramayız ve onları durdurmamalıyız. Az ya da çok, her zaman yeniden üretmek zorunda kalacağız. Seks yapma isteğimizi kaybettiğimiz gün, kesinlikle dinozorların kaderine kavuşacağız. Öyleyse, cinsel dürtülerimizi bastırmamalıyız, bunun yerine ondan zevk almalıyız ki, böylece onu evrimde kaybetmeyelim. Bunun için de seksten zevk almaya devam edelim. Seks oyuncakları bize bu konuda yardımcı olacaktır. Yakamoz sex shop olarak erotik shop hizmetlerini bir üst noktaya taşıdık ve herkesin bundan faydalanmasını istiyoruz. Sekse oyuncaklarımızla eğlence katıyoruz. Bu da bizi alanında en iyi firmalardan biri yapıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı