Sponsorlu Bağlantılar

En Kaliteli Medyumlar

Medyumlar

İnsanlar binyıllardır mistik güçlerin ve duaların döngüsüne, büyülerin gücüne bağlılık göstermiştir. Sultanlardan halkın en ücra köşesinde yaşayanlara kadar herkes büyünün gücünden etkilenmiş, hayat yolculuğunda medyumlardan yardım almışlardır. Medyumluk bundan dolayı çok önemli bir meslek haline gelmiştir.

En Çok Tercih Edilen Büyüler

Büyüler zor durumda kalan, çözülmesi güç olan veya çözümü kişinin elinde olmayan durumlarda başvurulan bir yöntemdir. Çoğunlukla tek taraflı gönül yaralarının kırgınlığını geçirmek için aşk büyüsü yaptırmak için insanlardan medyumlardan yardım alırlar. Behçet hoca bu işe yıllarını vermiş ve tecrübesiyle büyü konusunda insanlara yardımcı olmaktadır.

En az aşk kadar önem verilen bağlama büyüsü de yine insanların sevdiği kişiyi kendisine bağlamak için tercih ettiği büyülerden biridir. Kişinin isteklerinin hemen gerçekleşmesini istediği durumlarda okunan 4444 duası da yine Behçet hoca gibi işinin ehli biri tarafından okunmalı.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı