Ekonomi

En İyi Bitcoin Haber Sitesi

Coinlerin günümüzde birçok insan için güzel bir kazanç kapısı olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Birçok kişide bu coin dünyasında para kaybetmektedir ve kazanç sağlamak için iki analiz türü bilinmelidir. Bunlardan ilki temel analizken, ikincisi de teknik analizdir. Temel analiz de coin hakkında ki tüm gelişmelerden haberdar olmak oldukça önemlidir ve sıcağı sıcağına Bitcoin haberleri paylaşan siteleri takip etmeniz önemli bir adımdır. Koindeks sitesini sizlere bu aşamada önerebiliriz. Zira bu sitesadece Bitcoin ile ilgili değil, diğer coinler ile ilgili de haber sunmaktadır. Üstelik paylaşılan haberler her sitede gördüğünüz kopyala yapıştır haberler değildir ve uzman ekibi tarafından ziyaretçileri için içerikler özgün bir hale getirilir. Eğer kripto para haberleri ile ilgili bir site arıyorum; ama güncel ve güvenilir olsun diyorsanız bu siteyi sizlere tavsiye edebiliriz. Sitenin diğer bir önemli durumu ise teknik analiz konusunda da en iyiler arasında olmasıdır.

Koindeks İle Teknik Analiz

Kripto paralardan para kazanmak için temel analiz ve teknik analizin bilinmesi gerektiğinden yukarıda bahsetmiştik. Bu konuda da Koindeks sitesini sizlere tavsiye edebiliriz. Sadece Bitcoin değil, alt  coinler ile ilgili de teknik analizler gerçekleştirmekte ve gelecek analizleri de bu site tarafından yapılmaktadır. Teknik analizlerin yatırım tavsiyesi olarak algılanmaması gerektiğini belirtelim. Zira kendiniz teknik analizi bilmeli ve bu site ile kıyaslamalısınız bilgilerinizi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı