Sponsorlu Bağlantılar

Edaazakli.com

Edaazakli.com

İnsanlar kendi kendilerine koçluk yapamazlar. Yapılacak işlemlerde destek almak ve farklı fikirlerle planlamalar yapmak doğru sonuçlara ulaşmayı sağlar. Sunulan hizmetler arasında yer alan koçluk hizmetleri ile gelecek planlaması nasıl yapılır ve nelere dikkat edilir konusunda danışmanlık hizmeti veriliyor. Eksik yönlerini keşfetme çalışmalarını yapanlar verilen danışmanlık hizmeti ile doğru yönlendirmeler yapıyor.

Gençlik Koçluğu

Eğitim dönemindeki gençlerin en büyük sorunları arasında sınav kaygısı yer alıyor. Geleceğe hazırlanmak isteyenler çeşitli sınavlara giriyor ve bu sınavlar geleceklerini belirleyebiliyor. Sınav kaygılarının giderilmesi ve meslek seçimi ile daha doğru planlamaların yapılabilmesi, gelecek için her zaman önemlidir. Bu alanda yapılan atölye çalışmaları ile özelliklere gençlere destek oluyor.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı