Sponsorlu Bağlantılar

Eco Label Sertifikası

Eco Label Sertifikası

Sertifika programları içinde yer alan Eco Label sertifikası yaşam döngüsü içerisinde yer alan ürünlerin üretiminde tüketimine kadar çevresel etkileri en aza indirmek için tasarlanmıştır. Tüketiciler yaşamlarını sürdürebilmek için bazı yaşamsal ürünlere ihtiyaç duyarlar.

Ürün tüketiminde insanların bilinçlenmesi ile eco Label etiketini taşıyan ürünlere rağbet giderek artıyor. Ayrıca bir etiketinin uluslararası sertifikalı olması için uluslararası standartlara uyumlu olması gerekiyor.

Eco Label Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Eco Label daha çevreci ürünlerin üretimini desteklemek amacıyla eco Label belgelendirme çevre dostu etiketlerinin üretimini destekliyor. Eco Label ekolojik etiketler geliştirerek firmaların ihtiyaçlarını karşılıyor. Eco Label belgelendirme kriterleri şeffaf bir şekilde herkesle paylaşıyor.

Bir ürün üzerinde yer alan eco label etiketi bu ürünün bilimsel çalışmalar sonucunda gerekli olan kriterleri taşıdığının bir kanıtı olarak geçer. Eco Label web sitesinde yer alan menü kısmında belgelendirme, sertifika, kriterler, başvuru, ana sayfa, kurumsal ve iletişim bilgileri yer alıyor. Çevre dostu eco label sertifika ve kriterler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler web sitesini ziyaret edebilirler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı