Sponsorlu Bağlantılar

E-İmza ve İmza İşlemleri

E-İmza ve İmza İşlemleri

Dijital ortamda süreçlerin daha hızlı ilerlemesi ve imza işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleşmesi için site içerisinde kullanıcılara uygulamalar sunuluyor. Siz de e- imzalı talimat işlemleri ve uygulamalar için siteyi ziyaret edin, imza işlemlerinizi yaparak zamandan ve birçok şeyden tasarruf edin. Belgelerinizi e-imza ile imzaladıktan sonra kolay bir şekilde arşivleyin.

Sitenin Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Sitede kullanıcılara sunulan hizmetler arasında yer alan uygulamalar, hem web hem de mobil uygulama platformu olarak kullanılabiliyor. Uygulama için ilk önce siteye üye olunması gerekiyor. Üyelikten sonra ise yönergeler dahilinde uygulama kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Uygulama içerisinde imzalanan dokümanlara istenilen yer ve zamanda ulaşılabiliyor.

İsteyen kullanıcılar dokümanları arşivleyerek saklayabilir. Arşivlenen belgeler istenilen formatta indirilebiliyor. Siz de elektronik imzalı banka talimatı​​​​, e-imza işlemleri ve diğer işlemler için siteyi ziyaret edin. Dijital ortamda ıslak imzalı belgelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde saklayarak istediğiniz zaman belgelere ulaşın. Site içerisinde uygulama üzerinden imzalanan belgeler hukuki geçerliliğe sahip olan belgelerdir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı