Sponsorlu Bağlantılar

Diş Tedavisinde İlk Sırada

Diş Tedavisinde İlk Sırada

Diş hekimliği kategorisinde güven, kalite, sağlık ve hijyenik çözümleri üreten site 14 kural uygulaması çerçevesinde hizmet veriyor. Hijyenik seçeneklerle hareket eden klinik, gülümsemekten korkanlar için estetik çözümler sunuyor. Ortodonti çözümleri de aynı şekilde sitedeki hizmetler bölümünün genel konuları içerisindedir.

Bütün Diş Problemleri Bu Adreste Çözlüyor

Kırık dişler veya kaplama isteyen dişlerin yanı sıra bütün dişlerini kaybetmiş olanlar için komple implant seçenekleri de yer alıyor. Lamine diş yaptırmak isteyenler de bu siteyi ziyaret edebilir. Lamine ince bir seramik tabakadır ve dişin üzerine yapıştırılır. Estetik ve güzel bir şekilde gülmek isteyenler için porselen kaplama yapılmaktadır.

İmplant, son zamanların en popüler diş tedavi yöntemlerinden biridir ve çene kemiğine vücut ile uyumlu olan protez dişin monte edilmesi işlemidir. Kliniğin uzmanlık alanına giren bu kategori modern diş tedavisinde birinci sınıf çözümdür. İmplant fiyatları döviz kuruna göre belirlenmektedir.

Modern Klinik Özelliğine Sahip

Dijital hekimlikte uzman diş hekimleriyle çalışan site, dişle ilgili konularda sağlıklı çözümler üretiyor. Kanal tedavisi konuları da hizmet listesinde yer alıyor. Zirkonyum kaplama fiyatları kategorisinde uygulanan tedavi yöntemi özellikle dolgu isteyen dişlerde etkili sonuç vermektedir. Diş doktoru Sn. Ceylan ERGUL  25 Yıllık tecrübesi ile implant ve estetik konusunda uzmanlaşmıştır.

Dişler arasındaki boşlukların giderilmesi ve diğer estetik diş çözümleri de bu adreste yer alıyor. Dişlerini gıcırdatan ve bu nedenle diş yapısı bozulan bireyler için de tedavi yöntemleri bulunuyor.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı