Sponsorlu Bağlantılar

Diş Hekimliğine Dair Her Şey Burada

Diş Hekimliğine Dair Her Şey Burada

Ortodonti sektörünün ihtiyaç duyabileceği bilgileri yayınlayanan web sitesi, diş rahatsızlıkları konusunda en doğru tedaviyi bulabilmek adına sanal bir hizmet de verir. Ortodonti alanında bilgi birikimine sahip olan kişiler tarafından kurulmuş bir blog sitesidir. Web sitesini kullanan yüzlerce diş hekimi de sanal olarak hizmet vermektedir.

Branşlar

Diş hekimliği alanında çeşitli branşlar üzerinden bilgi alımı sağlayan web sitesi, onlarca doktorun da desteği ile bu alandaki en iyi blog sitesi haline gelmiştir. Kullanıcıların çeşitli branşlar üzerinden ortodontist ile iletişime geçebilmesi site aracılığı ile mümkün olur.

Soru-Cevap

Hastaların doktorlar ile iletişime geçebilmesini sağlayan soru ve cevaplar kısmı, rahatsızlığın boyutu hakkında hastalara bilgi verebilmek amacı ile kurulmuştur. Dişinde sorun yaşayan kişilerin web sitesini ziyaret ederek bir doktora danışması mümkündür. Bazı durumlarda doktorun muayenehanesine gidilmesi gerekir. Ortodonti fiyatları bakımından sitede bulunan doktorların uygun fiyat garantisi ile hizmet verdikleri söylenebilir. Diş hekimliği hakkında her alanda bilgi almak ve doktorlar ile iletişime geçebilmek için web sitesi ziyaret edilebilir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı