Sponsorlu Bağlantılar

Dijital Baskıyla Bayrak Üretimleri

Dijital Baskıyla Bayrak Üretimleri

Firma günümüzde kullanım alanı oldukça geniş olan bayrakların üretilmesini sağlıyor. Bu bayrak ülkelere ait bayraklar olabildiği gibi iş yerlerinde kullanılmak üzere özel hazırlanmış bayraklar da olabiliyor. Farklı boyutlarda talebe bağlı olarak ürettikleri bayrakları kaliteli kumaşlar ve malzemelerden üretiyorlar. Verilen siparişin dijital baskıyla doğru bir şekilde en kısa sürede üretilmesini sağlıyorlar.

Firmanın Ürün Çeşitleri

Bayrak üretim alanında yıllardır hizmet veren firma insanların tüm bayrak ihtiyaçlarını karşılayacak üretimler yapıyor. Firmanın ürün çeşitleri arasında şunlar yer alıyor; masa bayrağı, yelken bayrak, kırlangıç bayrak, makam bayrağı, Türk bayrağı, flama bayrak ve gönder bayrağıdır. Ayrıca ülkelerin atalarının olduğu bayraklarda firmanın üretimleri arasında yer alıyor.

Kumaşlar Üzerine Dijital Baskı

Firma sipariş aldığı bayrak üretimlerini farklı özelliklere sahip kumaşlar üzerine dijital baskı yöntemini kullanarak yapıyor. Firmanın baskı için kullandıkları kumaşlardan en çok tercih ettikleri ise rashel kumaş ve kristal saten kumaş oluyor. Şirketleri, okulları, kurumları ve farklı alanlar için bayrak sipariş edecekler firmanın bu kumaş türlerinden üretilen ürünlerini inceleyerek sipariş verebiliyorlar. Firma tarafından üretilen bayrak fiyatları ise bayrak boyutuna, türüne ve kumaşına bağlı olarak farklı olabiliyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı