Sponsorlu Bağlantılar

Denizcilikte Kalite

Denizcilikte Kalite

Denizcilikte gemi bakım ve inşaatlarının büyük bir titizlik ile sürdürülüp tamamlanması gerekmektedir. Bu nedenle de söz konusu bu işi yürüten firmaların kaliteli iş yapan firmalar ile iş yapıp ortaklık kurması gerekiyor. Bu konuda önemli bir iş hacmine ulaşan ve denizcilikte birçok farklı alanda çalışmalarını yürüten bu firma da son dönemlerde Karadeniz ve Akdeniz’de sıklıkla tercih ediliyor. Çalışma yaptıkları alanlar arasında düz duba sema gemi güvertesi, güvenlik ve daha birçok farklı alan vardır.

Müşteri Odaklı Çalışma Prensibi

Firma denizcilik alanında birçok farklı çeşitlilikte ve kalitede olan hizmetlerini sürdürürken bütün bunların müşteri memnuniyetine uygun olması için çaba sarf ediyor. Bunun için de müşterinin isteklerine uygun olan parçaların satışını yapıyor ve ona göre tasarlamalar yapıyorlar. Temel misyonu müşterilere tecrübeli ve kaliteli elemanları sayesinde gerektiği gibi bir hizmet vermek olan bu firmanın hizmetlerinden Karadeniz, Akdeniz gibi denizciliğin yoğun olarak yapıldığı bölgelerde sıklıkla rastlayabilirsiniz. Gerek parça satışı gerek tamirat gerekse de güvenlik hizmetlerinde kaliteli bir iş yürüten firma birçok firma tarafından tercih ediliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı