Sponsorlu Bağlantılar

Denetim ve Muayanede Güncel Adres

Denetim ve Muayanede Güncel Adres

 

Sektörel anlamda denetim hizmeti, firmaların üretim maliyetinin düşürülmesi, kalite kontrolünün yapılması, hurda kaybının azaltılması ve kusurlu üretimin engellenmesi gibi konuları kapsamaktadır.

 

Şirket her sektör için muayene seçenekleriyle bu kategoride resmi prosedüre uygun çözümler sunmaktadır.

 

Şirket gözetim seçenekleriyle firmaların işlevselliği konusunda güncel ve etkili çözümler sunmaktadır. Firmaların işlevselliği gözetlenerek bu kategoride işlerin düzenli yürümesi hedeflenmektedir.

 

Profesyonel Muayene Denetim ve Gözetim Hizmeti

 

Test, ölçüm ve analiz işlemleriyle firma bu kategoride gerekli raporları hazırlamak suretiyle firmalar için yol haritası oluşturmaktadır.

 

Denetim kategorisinde şirket inşaat-mühendislik, devlet-ticaret, enerji, emtia, ürün perakende, kimyasal, taşımacılık ve iş sağlığı/güvenliği kategorilerinde hizmet vermektedir. Bunların dışında firma birçok sektör için denetim hizmeti sunmaya devam etmektedir.

 

Gözetim hizmetinde genel kargo, demir çelik, gıda, gemi, çalışma ortamı, zehirli gaz, elektromanyetik ve elektriksel güvenlik sektörleri için çözüm üretmektedir.

 

Muayene işlemlerinde kaldırma/iletme, basınçlı kazanlar, iş makinaları, elektrikli ekipmanlar, mekanik tesisat, çalışma ortamı ve tahribatsız muayene gibi kategorilerde hizmet verilmektedir.

 

Firma Laboratuvar kategorisinde Covid, metal test, medikal cihaz, tekstil fiziksel, tip onay, otomotiv, kozmetik ve tekstil kimyasal sektörlerinde çözüm üretmektedir. Bunun dışında belgelendirme hizmeti de hizmet programında yer almaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı