Sponsorlu Bağlantılar

Crypto Pro World Para Çekme

Crypto Pro World Para Çekme

Crypto Pro World, sağladığı kolay kullanımın yanı sıra para çekme işlemlerinde de bir o kadar kolaylık sunuyor. Blockchain teknolojisi kullanılarak güçlendirilen ve desteklenen bir dijital market olan Crypto Pro üzerinden, Stark Chain madenciliği yapılabiliyor.

Blockchain Network bağıntısıyla madenciliği yapılan Stark, Proof of Active algoritması ile beraber madencilik yapmak isteyen herkese fırsat tanıyor.

Crypto Professional Solution World Nasıl Para Çekilir?

Crypto Professional Solution World üzerinden yapılan madenciliklerden elde edilen kazançlar çok kolay bir şekilde ve kısa sürede paraya dönüştürülebilir. Hesaba giriş yapmanızın ardından ‘Bank’ bölümüne giderek bu işlemi yapabilirsiniz.

Bu kısımda cüzdan adresi ve çekilecek olan miktar gibi bilgileri, ilgili alanlara doldurduktan sonra, 2fa doğrulaması yapıyorsunuz. Son olarak ise bunların altında yer alan ‘Send Withdrawal’ butonuna basarak işlemi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Fakat bu çekim işlemini yapabilmeniz için, madenciliğe başlamanızın üstünden en az 3 ay geçmiş olması şartı aranıyor. Bu 3 aylık süreyi doldurduysanız, kolaylıkla çekim işlemi yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı