Sponsorlu Bağlantılar

Çelik Kapı

Çelik Kapı

Güvenli kapılar olarak bilinen çelik kapı üretiminde kullanılan ana malzeme çelik olup saç ile mukavemeti artırılsın diye güçlendirilmiştir. Metal aksamları paslanmaz olarak kaplanarak estetik görünüm sağlar.

Güvenli Kapılar

Dayanıklılığı ve güvenli olması adına firma tarafından uluslararası standartlarda üretilen kapılarda kullanılan çelik, metal ve saç sayesinde tercih edilen çelik malzemeden üretilen kapılar villa kapısı olarak ta kullanılmaktadır.

Firmanın imal ettiği pek çok kapı çeşidinden biri olan yangın kapısı üretiminde de uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak üretilir. Firma çeşit, renk ve modern modelleri ile kapılar üretirken bu ürünlerini showroom olarak internet sitesinde sergilemektedir. İhtiyaç duyulan güvenlik tedbiri için firmanın ürettiği kapılar son derece güvenli ve kalitelidir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı