Sponsorlu Bağlantılar

Cahit Kaya

Cahit Kaya

Evos Angels tarafından dokuzuncusu düzenlenen Yılın Enleri ödüllerinde internet kullanıcıları tarafından yılın golf antrenörü olarak seçilen Cahit Kaya’nın golf sporuyla tanışması 1996 yılına dayanıyor. Caddylik yaparak başladığı bu sporda daha sonra profesyonel olarak da turnuvalarda boy gösteren Kaya, geçmişinde birçok başarıya da imza atmış bulunuyor.

Yılın golf antrenörü olarak seçilmesi hiç de sürpriz olmayan Cahit Kaya bu ödülü öğrencilerine hediye ettikten sonra en büyük hayalinin kendi öğrencileriyle uluslararası arenada boy göstererek başarılar elde etmek olduğunu ve ülkeyi bu vesileyle gururlandırmak istediğini söylüyor. Antrenörlük eğitimini İsveç’te tamamlayan Cahit Kaya 4 yıllık eğitiminin ardından İsveç’te bu eğitimi tamamlayan ilk İskandinavya dışı antrenör olma özelliğini taşımaktadır.

Uluslararası turnuvalarda ülkemizi başarıyla temsil etmiş ve kupalar kazanmış Cahit Kaya Belek Golf Academy’i kurduktan sonra burada antrenör olarak görev yapmaya başladı. Yılların getirdiği deneyim, bilgi ve birikimini artık genç sporcularla paylaşıyor ve amacının golf sporunu herkese ulaşabilen bir spor haline getirmek olduğunu açıkça belirtiyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı