Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Enes’in Başarılı Filmi

Çağatay Enes’in Başarılı Filmi

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri de Çağatay Enes Ersoy oldu. En son yaptığı filmle adından sıkça söz ettiren Çağatay Enes’in kısa sürede gösterdiği başarı pek çok otoriter tarafından da takdirle karşılandı. Ortağı Ümit Cem Şenol ile birlikte çektiği ve Atatürk’ün Samsun’a çıkışını anlatan film, en çok merak edilen yapıtlar arasında yer alıyor. Yapıtın mimarı olan Çağatay Enes Ersoy ile Ümit Cem Şenol aynı zamanda filmde de rol alıyorlar. Filmde Mustafa Kemal Atatürk’ü ise Ümit Cem Şenol canlandırıyor. Ümit Cem Şenol, Atatürk’e olan benzerliğiyle biliniyor.

Filmdeki oyuncu kadrosuna da değinen Çağatay Enes Şenol, beklentilerin çok üzerinde bir film olduğunu vurguladı. Öte yandan gören herkesin şaşıracağı bir oyuncu kadrosunun olduğunu da sözlerine ekledi. Filmin temel konusunu Atatürk’ün Samsun’a çıkışı oluşturuyor. Tarihten en doğru anların en kaliteli şekilde yansıtıldığı filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor. Bunun yanı sıra filmin fragmanının da tamamlandıktan sonra hemen yayınlanacağı da ifade edildi.

Çağatay Enes Şenol Biyografisi

Çağatay Enes Şenol 1996 yılında Bahçelievler ilçesinde dünyaya gelmiştir. Yengeç burcu olan Çağatay Enes aslen Kastamonuludur. Anne tarafı Trabzonlu olan Çağatay Enes Ersoy, 183 cm boyunda ve 85 kilo ağırlığındadır. Çocukluk dönemlerinden itibaren sürekli olarak ailesine destek amacıyla çalışan tecrübeli oyuncu, şu sıralar aile şirketinde çalışıyor. Çağatay Enes, CGT Grup Limited Şirketi’nde çalışmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Uçak Teknolojisi bölümünü başarıyla bitiren Çağatay Enes şu anda Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünü okuyor. Oyunculuğa da önem veren genç oyuncu, bu alanda profesyonelleşmek için 14 ay boyunca yurt dışında oyunculuk eğitimi aldı. Yeni filmi için çok heyecanlı olduğunu belirten Çağatay Enes Ersoy, herkesin beğeneceği bir yapıt oluşturduklarını da sözlerine ekledi.

Instagram Adresi https://www.instagram.com/cagatayenes_/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı