Sponsorlu Bağlantılar

Bütçenize Göre Astropay Alın

Bütçenize Göre Astropay Alın

İşletim sistemi kredi kartları gibi olan ancak çok daha güvenilir olan astropay satışı yapan site, kullanıcılara 10 dolardan başlayan kart seçenekleri sunuyor. En fazla 250 dolar olarak belirlenen kart seçenekleriyle site, her maddi duruma sahip kullanıcılara hitap ediyor. Bu uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra astropay alma işlemini de şema üzerinde müşterilerine aktaran site yetkilileri, kartlara 7/24 kart kodu yüklemesi yapıyorlar.

Astropay Bozdurma Nasıl Yapılır?

İstediği kartı seçen ve gerekli miktarı site hesap numarasına göndererek kart kodunu almayı başaran müşterilerine bozdurma imkanı da tanıyan site, bu konuda hiçbir sorun çıkarmıyor. Astropay bozdurma işlemi için talepleri canlı destek hattından alan site yetkilileri, yapılan görüşmede bildirilen hesap numarasına 0-15 dakikada para geçişini sağlıyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı