Sponsorlu Bağlantılar

Boşanmada Mal Paylaşımı Nasıl Olur?

Boşanmada Mal Paylaşımı

Boşanma evliliğin sona ermesi demektir. Boşanmanın bir nedene dayandırılması gerekir. Boşanma süreci zor ve yıpratıcı bir süreçtir. İstanbul boşanma avukatı çiftlerden biri davayı açabilir veya anlaşmalı olarak boşanabilir.

Fakat anlaşma yok ise dava çekişmeli davaya dönüşür. Böyle durumlarda avukat tutmanız sizin yararınıza olacaktır. Hukuk bürosu bünyesinde farklı alanlarda uzmanlaşmış avukatlar görev yapar. Dava sürecinin takibi bizzat hukuk bürosu tarafından yapılır.

Mal Paylaşımı Ve Nafaka

Boşanma davasının sona ermesinden sonra boşanmada mal paylaşımı davası devreye girer. Bu dava ayrı bir dava olduğu için tekrar dava açmak gerekir. Delillerin toplanması, mağduriyetlerin giderilmesi için avukata ihtiyacınız olacaktır. Firma ağır ceza avukatı gibi çok önemli alanlarda sizlere yardımcı olur. Daha detaylı bilgi için firma ile irtibata geçiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı