Gündem

Bedava İnternetler

Bedava İnternetler

Herhangi bir ücret ödemeden bedava internete sahip olmak her kullanıcıyı memnun edecek bir durumdur. Bedava İnternet Kampanyası sitesi üzerinde bu konuda oldukça geniş bilgilere yer veriliyor. Vodafone bedava internet için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Çünkü MEB tarafından ücretsiz internetler öğrencilerin hatlarına tanımlanmaktadır. Aynı şekilde Turkcell bedava internet içinse BİP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Harika Fırsatlar

Bimcell bedava internet olanakları için, hattınıza bir 25 TL’lik yükleme yapmanız gerekir. Böylelikle yükleme yapar yapmaz bedava internete sahip olduğunuzu da kolaylıkla görebilirsiniz. Bu operatörden başka Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanma için, bedava internet uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli olur.

 

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı