Sponsorlu Bağlantılar

Bandırma Taksi

Bandırma Taksi

Balıkesir ili ve Bandırma ilçesinde konum gereği yer alan birden fazlaca bölgede, farklı farklı noktalarda duraklar konumlandıran ve özel olarak seçilen, bu sektörde tecrübe edinmiş sürücüleri bir araya getirerek, oluşturduğu sağlam alt yapı ile uzun yıllardan beri bu piyasa hizmet veremeye devam etmektedir. Kuruluş tarihi 1974’tür ve bu tarihten bu yana her koşulda büyümeye devam ederek varlığını sürdürmektedir.

Balıkesir başta olmak üzere, Bandırma bölgesini de ele alan bir platformda ve bu bölgelerde birçok noktada sağlıklı ve güvenilir, modernliği ön planda olduğu araç filoları ile müşterilerine kesintisiz ulaşımını devam etmektedir. Bandırma taksi durağımızla günün her anı, bölge içinde yer ayırımı olmadan 7/24 kesintisiz bir şekilde değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz Neler?

1974’den itibaren müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, kolayca her noktadan ulaşılabilir olması, kalite ve konforu, işinde uzman olan sürücülerle devam etmesiyle sektörde bilinirliği daha da artmış, konumu da günden düne değerlenmiş bir taksi durağı olarak sağlık bir şekilde hizmetimiz ve iletişimiz devam etmektedir.

Şehir içi ve şehir dışı yolculuk ihtiyaçlarınızda size güvenli ve konforlu bir yolculuk yaşamınızı sağlar, uzun yakın mesafe farkı aramadan sizlere hizmet etmeyi ilke edinmiştir. Sizler tarafından her an ulaşılabilir olmak için aşağıda paylaşmış olduğumuz cep telefonundan veya web sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Firma ile iletişim kurmak için 0543 654 33 07 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu