Sponsorlu Bağlantılar

AyconSoft.Com

AyconSoft.Com

Farklı sektörlerin ortak ihtiyacı olan muhasebe sistemleri ile tüm ihtiyaçları karşılamak amacı ile müşterilerine hizmet sunan Ayconsoft.com web sitesinde logo go 3 ile ilgili tüm detaylara ulaşılabilir. Ticari faaliyetteki iş süreçlerinin doğru olarak tek bir noktadan yönetilmesi ve maliyetlerin düşürülmesini amaçlayan muhasebe programı her sektörü hitap eder.

Tüm Sektörlerin Ortak İhtiyacı

Dağıtımdan inşaat sektörüne, tekstil sektöründen sağlığa varıncaya kadar hızlı kişileştirilebilir ve sade kullanımı ile yeni ara yüzü müşterilerinin hizmetine sunar. Sektörlerin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayarak, iş süreçlerinde hızlılığı ön plana çıkarır. Finans, muhasebe, sipariş verme ve alma, tedarik zinciri gibi birçok noktada ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılamaktadır. Sektörde verimliliği arttırmak için sunulan program sürekli olarak kendini güncellemeyi amaç edinmiştir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı