Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Uzun ile Müzik Hakkında

Anıl Uzun ile Müzik Hakkında

Anıl Uzun, müzikle ilgilenen, sayısız konserde yer almış, müzikle ilgili teknik konularda müzisyenlere ve amatör olarak müzikle ilgilenenlere tavsiyelerde bulunacak donanımda biridir.

Anıl Uzun, eğlence sektöründeki işletmelerin çalışamaz hale geldiği pandemi döneminde müzisyenlerin işlerini kolaylaştıracak tüyolar vermiştir. Kendi adını verdiği blog web sitesinde paylaştığı içeriklerde verdiği tavsiyeler birçok kişinin işine de yaramıştır. Pandemi sürecinde gelir imkanları kısıtlanan hatta sıfırlanan müzisyenler sosyal medya platformlarından canlı yayınlar yaparak bir nebze zararlarını giderme imkanı bulmuştur. Ancak daha önce hiç canlı yayın yapmamış olanlar için karmaşık görünebilecek sistemlerin kullanımı Anıl Uzun ile kolaylaşmıştır.

Anıl Uzun Kimdir?

Anıl uzun, lise yıllarından itibaren müzik ile ilgilenmiştir. Hatta lisedeyken arkadaşları ile birlikte rock grubu kurmuş ve gençlik konserlerinde sahne almıştır. Üniversite öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Müzikoloji bölümünde görmüştür. Ankara ve İstanbul’da konserlerde yer alan sanatçı kariyerini geliştirmek üzere Avrupa’ya da zaman zaman gidip geldi. Berlin ve birçok Avrupa ülkesinde farklı gruplar içinde önemli konserlerde yer aldı.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı