Gündem

Alüminyum Korkuluk

Alüminyum korkuluk ile alüminyum küpeşte kelimeleri benzer anlamda kullanılmaktadır. Alüminyum korkuluk genelde emniyeti sağlamak için kullanılır. Kimi zaman merdiven kenarlarında kimi zaman balkonlarda kimi zaman havuz kenarlarında karşımıza çıkar. Malzeme kalitesindeki farklılıklar ve korkuluk dışında açık olan yerleri kapattığınız malzemeye göre alüminyum korkuluk fiyatları değişim gösterebilir.

Korkuluk siparişlerinin birçoğu alüminyum balkon korkuluk olarak gelmektedir. Alüminyum balkon korkuluk ölçüleri yere göre değiştiği için öncelikle keşif ekibimiz uygulanacak bölgeye giderek uygun ölçü ve dikey korkuluğun aralıklarını hesaplamaktadır.

Alüminyum kapı üreticisi firmamız ofislerinizin hangi sektöre ait olduğuna göre ve logonuzun renklerine göre iç tasarım yapabilmektedir. Yaratıcılığın ön planda olduğu bir sektörde iseniz çalışanlarınızın yaratıcılığını ön plana çıkaracak renkler seçmekteyiz. Ayrıca, çalışanlarınızın daha motive çalışması için uygun dizaynlar tasarlamaktayız. Bol aydınlık ortamda çalışılması gereken bir sektörde iseniz cam ağırlıklı tasarımlar sunmaktayız. Fakat bireysel çalışmanın ön planda olduğu bir sektörde iseniz alüminyum kapı tasarımlarımız farklılık göstermektedir. Benzer şekilde alüminyum pencere seçimimiz de sizden gelecek bilgilere göre değişmektedir. Alüminyum pencere ölçüleri kullanacağınız alüminyum pencere çeşidine göre ve kapatmak istediğiniz yere göre değişmektedir. Çift kanat çift açılımlı alüminyum pencere, tek eksenli (kanatlı) alüminyum pencere, gizli kanat alüminyum pencere, dışa açılır alüminyum pencere, pivot alüminyum pencere, giyotin alüminyum pencere ve katlanır alüminyum pencere çeşitleri bulunmaktadır.

Alüminyum kapı ve alüminyum pencere et kalınlığı 1,2mm ile 2 mm arasında değişir. Bizler 1,7mm’nin üzerinde olmasını öneriyoruz. Bir alüminyum kapı ya da alüminyum pencerede cam yüzeyi alüminyum pencere veya kapı alanının %85’in altında genelde olmaz. Enerji tasarrufu yani izolasyonu iyi olan alüminyum kapı pencere için ısı yalıtımlı alüminyum kapı veya ısı yalıtımlı alüminyum pencere tercih etmelisiniz. Seçeceğiniz alüminyum pencere profiline göre kullanacağınız cam kalınlığı değişmektedir. Bu yüzden kullanma amacınızı bilmelisiniz. Isı izolasyonu açısından verimli bir ürün arıyorsanız farklı marka profil kullanılması gerekirken şık olması yeterliyse farklı marka seçebilirsiniz. Bu yüzden alüminyum pencere ve alüminyum kapı fiyatları değişiklik göstermektedir.

Son olarak eğer büyük inşaat projeleriniz için üretici arıyorsanız, firmamız alüminyum doğrama ve alüminyum cephe giydirme konusunda da hizmet vermektedir. Profesyonel bir hizmet için bir telefon kadar yakınınızdayız. 0312 394 08 83…

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -