Sponsorlu Bağlantılar

7/24 Hizmet

7/24 Hizmet

Son yılların en güvenilir sohbet sitesi olarak verilen hizmetlerinde, kullanıcılarına kesintisiz hizmet vermeye çalışıyor. İnternet erişim imkanı bulunanlar, gün içerisinde kendilerini yalnız hissettiklerinde, siteye erişim yaparak, daha iyi vakitler geçirebiliyorlar. Tüm kullanıcıları, kişisel güvenlikleri için kendi belirleyecekleri nickname ile siteye giriş yapabiliyor ve istedikleri odadan kişi seçebiliyorlar.

Seviye ve Güvenlik Kuralları

7/24 chat hizmeti veren bir internet sitesi olarak, tüm kullanıcılarının hizmetlerden seviyeli bir şekilde faydalanmasını sağlamaya çalışıyor. Sohbetlere katılanlar, karşısındaki kişilere hakaret ve küfür etmeden konuşmalarını sürdürmelidir. Seviye ve güvenlik kuralları oluşturarak, tüm kullanıcıları, birbirine karşı korumaya çalışmaktadır. Bu özelliği ile sektörde güvenilir sitelerden birisi olmuştur.

Oda Seçimi

Siteye giriş yapan ve ana ekrandaki, kullanıcı adı, şifre bölümlerine gerekli bilgileri yazanlar, özel olarak hazırlanmış odaların bulunduğu bölüme giriş yapabiliyor. Burada, her odada yüzlerce kişi bulunmakta ve kullanıcı, istediği odayı ve kişiye seçebilmektedir. Sohbetlerinde, kendisini rahatsız edenleri, engelleyebiliyorlar. Yine siteye erişim yaptıktan sonra isteyenler, nick değiştirebiliyor ve farklı nick kullanarak sohbetlerine devam edebiliyorlar.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı